mIRC Şişe çevir Botu

Aşağıda linkini verdiğim not defterini indirin.
içerisinde “irc.sunucuismi.com” yazısını aratın ve hangi sunucuya getirecekseniz o sunucunun adını yazın (bir kaç tane var)
Kodu, mIRC dosyalarının içine atın.
mIRC programınıza girin ve dosyayı aşağıdaki komut ile çağırın.
/load -rs Şişeçevir.txt
mIRC kapatıp tekrar açın ve sunucuya otomatik girecektir.
Giriş yapılan kanallardan çıkın.
#Şişeçevir adında bir kanal oluşturup girin.
!varim yapın ve oynamaya başlayın.

Şişeçevir İndir

Yukarıda sizler için paylaştığımız bu bot, birçok site tarafından sizlerin kullanımı ve sitesinde şişeçevir oyunu oynatmak isteyen, irc kullanıcıları için paylaşılmıştır. Anlattığımız adımları eksiksiz bir şekilde uygulayarak, kendi bulunduğunuz irc sunucusunda renkli ve eksiksiz olan bu botu kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Bot mirc script üzerinden kullanıcı olarak sokulmaktadır. Bunun için kodları eksiksiz bir şekilde not defterinde bulundurun ve not defteri içerisinde bulunan site giriş alanları ve bot ismi veya bot odası gibi kısımları düzenleyin. Çalışmasını istediğiniz buton komutları da not defteri içerisinde yer almaktadır. Bu komutları uygulayarak botu rahatça çalıştırabilecek ve sunucunuz da bu botu eğlenceli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Doğruluk ve cesaret gibi fazladan soruların da bulunduğu bu bot, diğer şişeçevir botlarından daha kullanışlı ve renkleriyle oyuncuya daha iyi hizmet sağlayabilen bir mirc botudur. Kullandığınız mirc içerisinde eklediğiniz bu botu tekrar aktif halden çıkartmak için, dosya konumuna attığınız Şişeçevir.txt dosyasını silin ve mirc sayfanızı tekrar kapatıp açtığınızda eski haline dönecektir.